Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-11-2014 00:00:00

GÖLCÜK'TE İDRİS ALP DÖNEMİ

AKParti kongrelerin startını Gölcük’ten verdi. Kavaklı Kültür Merkezi’nde yapılan kongrede eski başkan Sedat Yücel yeniden aday olmazken, tek listeli kongre sonunda İdris Alp, AKParti’ nin yeni Gölcük İlçe başkanı seçildi. 431 delegenin oy kullanma hakkına sahip olduğu kongrede 30 ilçe yöneticisi ve 51 il delegesi seçildi.

Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey’in gözlemci milletvekili olarak katıldığı AKParti Gölcük İlçe Kongresini İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak ile bazı ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili takip etti.

Kongrede divan başkanlığını Ayşe Müge Olşen, bakan yardımcılıklarını Hilmiye Gövez, Orhan Arıkan, Semra Aksoy, Ziya Yıldız üstlendi.

AKParti Gölcük eski Başkanı Sedat Yücel, 3 yıllık emaneti en iyi biçimde taşıdıklarını; yere düşürmediklerini söyledi. AKParti İl başkanı Mahmut civelek, gençlerin tezahüratı eşliğinde mikrofona geldi,AK Parti’nin yaptığı hizmetleri ve yenilikleri anlattı.
Ülkede yaşanan gelişmelere karşı güçlü olmak gerektiğini belirten Civelek, “2015 seçimleri için kongrelerden güçlü çıkmamız gerekiyor. Anayasayı değiştirecek olan 330 milletvekili bulmak için güçlü olmamız gerekiyor. İdris Alp kardeşim ve yönetim kuruluna bu süreç hayırlı olsun. Sedat abimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“KONGRELERDEN GÜÇLÜ ÇIKMALIYIZ”

AK Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, “Kocaeli’de hizmetler 12 öncesinden bu yana çok gelişmiş. Buraya gelirken Gölcük’ün seçim sonuçlarını gözden geçirdim. Gerçekten her zaman oylar yükseltilerek bize destek verilmiş. Biz bu oylara her zaman namusumuz gibi baktık” dedi.

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı seçilen İdris Alp, yaptığı konuşmada büyük heyecan yaşadı. Salonda bulunan tüm arkadaşlarıyla ayrı siyasi anılarının olduğunu ifade eden Alp, “Bugün Gölcük’te yaşanan bir bayrak değişimidir.

Siyaset hedefsiz yapılmaz. Kendime, ekibime güvenerek hizmet edeceğiz. Bizim partimizde emek yerde kalmaz. Düğün havasında kongre yapıyoruz. Gölcük, Kocaeli ve Türkiye zincirlerini kırmıştır. Artık durmak yok yola devam” dedi. Gölcük’te sevgi yağmurunu başlattıklarını belirten Alp, “Bu sevgi yağmurunda şemsiyesiz yürümeye, koşmaya var mısınız? Çıktığımız bu yolda Allah bizi utandırmasın” dedi.
(BAŞKAN): İdris Alp

Merve Beyda Gül

AKPARTİ GÖLCÜK İLÇE YÖNETİMİ

(YÖNETİM): Hümeyra Çakır, Ahmet Ersoy, Hüseyin Şişman, Muhammet Karabulut, Recep Başkut, Mustafa Bahar, Dursun Batı, Serkan Ateş, İbrahim Ulufer, Hasan Zeki Sarı, Kemal Yavuz, Ziya Yıldız, Keramettin Tetik, Mehmet Cinemre, İsmail Acar, Mustafa Alkan, Çetin Seymen, Gürsel Dursun, A. Sami Cansu, Engin Kuş, Eşref Bodur, İbrahim Özkul, Mustafa Gökalp, Erkan Dursun, Hatice Aydın, Handan Kılıç, Fatma Sunar, Melek Kılıç, Nazire Gürel.
İdris Alp, Sedat Yücel, Abdullah Dizman, Mehmet Ellibeş, Ali Yılmaz, Hilmiye GöveZ, Hüseyin Gencer, Ziya Yıldız, Ahmet Musa Şenol, Samet Taşdelen, Hüseyin Gürdal, Temel Erten, Şengül Yoldaş, Hüseyin Şişman, Nurettin Demir, Mustafa Bahar, Süleyman Mirik, Serkan Ateş, Fikri Yakupoğlu, Hasan Turan, Severcan Kara, Hasan Uzuner, Sabit Gür, Eyüp Doğan, Ali Kemal Öztürk, Murat Uzuner, Serdar Bayram, Hasan Ömer Bayrak, Öner Kaya, Fatih Kılıç, İslam Şişman, Cavit Şimşek, Ahmet Yavuz, Mustafa Çelik, İbrahim Taşkan, Mustafa Çavdar, İsmail Gençdemir, Müfit Büyükbaş, Hasan Sahip İstif, Adem Hür, Ömer Uzuner, Sinan İşeri, Hüseyin Yaman, Mevlüt Demir, Semih Barış, İsmail Barış, Nihat Abiş, Sebahattin Şimşek, Sebahattin Ersoy, Mehmet Olgun, Hasan Fehmi Yaman.

KÖNGRE DELEGELERİ:

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.